Odszkodowania

Kancelaria świadczy usługi w zakresie reprezentacji swoich klientów w sprawach o uzyskanie odszkodowania i zadośćuczynienia. Świadczymy usługi zarówno na etapie polubownym – w procesie likwidacji szkody, a także na etapie sądowym i egzekucyjnym. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób fizycznych (w tym przedsiębiorców), jak i osób prawnych.

Współpraca z Kancelarią pomoże odpowiednio udokumentować zaistnienie szkody, zgromadzić wszelkie niezbędne dowody, jak i ustalić podmiot zobowiązany do zapłaty odszkodowania.

Kancelaria świadczy usługi w szerokim zakresie spraw odszkodowawczych – zarówno osobowych, jak i majątkowych, w tym także związanych z wypadkami komunikacyjnymi, błędami medycznym, wypadkami w życiu codziennym, prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zawarcie z umowy z Kancelarią powoduje przejęcie przez Kancelarię kontaktów z podmiotami zobowiązanymi do naprawienia szkody oraz wyręczy klienta z obowiązku korespondencji z tymże podmiotem. Zapraszamy odszkodowania Bielsko Biała szybkie usługi
"Codex" Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa spółka komandytowa
ul. Karpacka 24/B16, 43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 822 16 87, 33 496 33 00, fax: 33 496 33 01
tel. kom: +48 720 030 340
© Copyright 2014 by "Codex" Radcowie Prawni Bożek, Kupilas, Krupa spółka komandytowa
  Wykonanie: Agencja Interaktywna RMBi
System: AstarCMS